Informacje dla klientów na temat zasad współpracy

Płatności

Klienci zobowiązani są do przedpłaty za wynajem sali przelewem lub gotówką/kartą na miejscu. Opłata jest naliczana za czas rezerwacji oraz za każde kolejne rozpoczęte 30 minut korzystania z sali.

Anulowanie rezerwacji

Rezerwację sali konferencyjnej można bezpłatnie anulować do 7 dni przed planowanym spotkaniem. Po upływie tego czasu klient ponosi koszty zgodnie z cennikiem wynajęcia sal spotkań. Każde anulowanie sali powinno być potwierdzone e-mailem.

Godziny otwarcia

Sale konferencyjne udostępniamy w godzinach 8.00-18.00 od poniedziałku do piątku. Istnieje również możliwość uzgodnienia dłuższych godzin otwarcia oraz wynajmu w weekendy (ceny różnią się od standardowych, szczegóły pod numerem tel: 794 930 124)

Rezerwacje

Rezerwacji mogą Państwo dokonać telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz kontaktowy. Rezerwacje po potwierdzeniu będą widoczne w kalendarzu.

Dostępność sal

Dostępność naszych sal widoczna jest w kalendarzu.

Udostępnianie sal

Sala udostępniana jest na 15 minut przed rozpoczęciem wynajmu, oraz 15 min po zakończeniu rezerwacji. Po tym czasie zostają naliczane dodatkowe koszty.

Zobacz saleMordor.pl w serwisie mojekonferencje.pl Sprawdź saleMordor.pl na stronie http://www.salebiznesowe.pl Zobacz saleMordor.pl w serwisie miejscakonferencyjne.pl

Polityka plików cookies
Wykonanie: Agencja Interaktywna web-fabryka.com