Bezpłatny Serwis kawowy oraz Restauracja w pobliżu

CATERING

Nasi klienci mogą korzystać z bezpłatnego, wolnodostępnego serwisu kawowego:

kawa

herbata

woda

ciastka


Rozszerzony serwis kawowy (sok, cukierki, paluszki oraz cytryna) za dodatkową dopłatą: 20 zł/jedno podanie lub 50 zł/uzupełniane całodzienne.
Istnieje również możliwość zamówienia kanapek do sali.


W budynku MODUO (tu znajdują się nasze sale) mieści się kameralna kawiarnia Filiżanka Cafe, gdzie można napić się pysznej kawy, zjeść domowe ciasta, zupy, pierogi, kanapki i inne przekąski. Tu również istnieje możliwość zarezerwowania stolika na lunch osobiście lub za naszym pośrednictwem.

W pobliskim biurowcu New City (w odległości 50 m) znajduje się natomiast Restauracja OLIMP - sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę. Klient sam komponuje swoje menu według swoich preferencji. Jedzenie sprzedawane w Olimpie, jest dostępne dla klientów w pojemnikach chłodzących (surówki, sałatki) lub bemarach podgrzewanych (dania na ciepło) na zasadzie szwedzkiego stołu. Klient samodzielnie i w dowolnych proporcjach może komponować swój talerz z ulubionym zestawem potraw. Istnieje również możliwość wcześniejszej rezerwacji stolika lub zamykanej Sali VIP (min. 8 osób) i podania posiłków w wersji talerzowej.

Zobacz saleMordor.pl w serwisie mojekonferencje.pl Sprawdź saleMordor.pl na stronie http://www.salebiznesowe.pl Zobacz saleMordor.pl w serwisie miejscakonferencyjne.pl

Polityka plików cookies
Wykonanie: Agencja Interaktywna web-fabryka.com